חיפוש פעילויות הדרכה

מ
x
עד
x

מי אנחנו

מפעם ירושלים הינו אחד מתוך שמונה מפעמים הפרוסים ברחבי הארץ והמהווים את "מערכת המפעמים" - המייצגת שותפות של משרד הפנים והרשויות המקומיות. מטרתו לסייע לעירייה, ליחידותיה השונות ולמנהליה להשיג את יעדיהם, להתייעל ולשפר את השירות הניתן על ידם.

 

ניהול איכותי בעירייה מצריך כישרון וידע בתחום התוכן המקצועי, וכן ידע וכישורים ניהוליים להתמודדות עם המורכבויות הארגוניות והחוץ-ארגוניות. תפקיד המפעם לפתח ולספק כלים ניהוליים של פיתוח ארגוני, פיתוח הדרכה ואימון, וללוות את היחידות השונות בעיריית ירושלים בתהליכים של שינוי.

 

למפעם צוות מקצועי בעל רקע וניסיון בתחום המוניציפאלי ובתחום הפיתוח הארגוני. יש לו היכרות מעמיקה עם העירייה וצרכיה, והוא בעל יכולת לבחון תהליכים בראיה עצמאית, מערכתית ומקצועית, לזיהוי הזדמנויות עבורה.

 

מפעם ירושלים מסתייע ביועצים ארגוניים ומאמנים רבים ועורך את ההתקשרות עמם, מה שמאפשר גמישות גבוהה וליווי פרויקטים רבים ומגוונים במקביל.

 

בנוסף, המפעם אחראי על פיתוח תכניות ייחודיות ארציות לנושאי ליבה ולתפקידים מרכזיים ברשות המקומית - כתחומי התמחות מוניציפאליים לכלל הרשויות בארץ. המפעם הינו זרוע ביצועית של משרד הפנים להטמעת מדיניותו בשלטון המקומי ומונחה מקצועית על ידי האגף למינהל מוניציפאלי במשרד הפנים.